CO SI O ŽIVOTĚ MYSLÍM, TO ŽIJU

A to je tak úžasné uvědomění

MgA. SANDRA POLÁKOVÁ

KOUČKA, MALÍŘKA A PRŮVODKYNĚ SEBEROZVOJE

Jsem šťastná a miluji svůj život se vším, co mi přináší.

Miluji výzvy, nové příležitosti, ráda poznávám nové lidi a kultury. Cestuji, sportuji, odpočívám, medituji, maluji a miluji vše živé.

Mé vzdělání a kurzy

 • 20+ let umělecké praxe
 • Uměleckoprůmyslová škola v Uherském Hradišti
 • Univerzita TGM Multimedia ve Zlíně
 • Certifikovaný koučink,  NLP techniky/ roční výcvik / akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a certifikaci profesních dovedností AKOR® / Markéta Hamrlová
 • Ženský koučink I. a II., / akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a certifikaci profesních dovedností AKOR® / Markéta Hamrlová
 • Terapeut Metody RUŠ® / tříletý výcvik s certifikátem / Karel Nejedlý
 • Klíč k sebepoznání - barevná typologie lidí / STRUCTOGRAM® Tréninkový systém
 • Kvantový skok / Kurz kvantováni, kvantové terapie a kvantové psychologie / MTrainDev. Renata Angelo

 • Kouzlo komunikace /MTrainDev. Renata Angelo

 • FIREWALKING / Ing. Ivo Janeček

 • Cesta bubnu / výroba šamanského bubnu/ šamanizmus/ Míra Kašpar 

 • Sebe rozvojové kurzy / Mgr. Denisa Říha Palečková a Ing. Richard Vojík

 • Tantrická škola / Mgr. Stella Adi Lalla Krenčejová, CSB

 • Modrá Alfa / práce s podvědomím

 • Reiki 1 Stupeň / práce s energií

 • Aktivace Třetího oka / MUDr. Monika Sičová

 • MOHENDŽODÁRO sebe rozvojové a tantra kurzy / Ing. Igor Samotný

 • Změna DNA / Ameera  

 • 7 energií života, sedmiměsíční škola/ práce s čakrami / Tomáš Multana

 • šamanské rituály a kakaové ceremoniály s šamany

.

Můj příběh

Už na vysoké škole jsem založila vlastní firmu SanDog, spolupracovala s různými výrobními firmami na inovačních projektech, působila jako zástupce za Českou republiku v mezinárodní organizaci a vedla kampaně.

Mé velké životní uvědomění začalo v roce 2012, kdy jsem se vydala na expedici do Mongolska.

Co mě k tomu vedlo? Byl to velký životní zlom, kdy se mi zhroutil celý svět. 

Tahle životní situace mě přivedla k myšlence udělat něco dost bláznivého, abych mohla vstoupit do nové éry svého života. Setřást to staré co nepotřebuji a najít vlastní identitu a tak jsem vyrazit do země turisty nepolíbené, Mongolska. 

Když tahle myšlenka přišla, sedla jsem si k PC a našla expedici, co tam plánovala výpravu. Přidala jsem se k úplně cizím lidem. Byla jsem jako v transu a jen mě vedla intuice. Ač okolí a blízká rodina mě odrazovala, šla jsem si za svým cílem. Můj záměr byl najit sama sebe a až se vrátím vezmu si muže mého života. 

 Byly jsme malá šestičlenná výprava. Čekalo nás přes 11 000 kilometrů starou dodávkou do Ulánbátaru, která ani neměla bezpečnostní pásy. Celá výprava trvala téměř dva měsíce. Jeli jsem pět dní pouští v Kazachstánu, horkem, prachem, kde se nedalo dýchat. Lezli jsme po skalách bez jištění do zakázaného prostoru, který jsme chtěli vidět. Skoro každý den jsem se koupali v divokých řekách, někdy i pěkně ledových a jindy s obrovským proudem. Každý večer jsme spali ve stanu na jiném místě v přírodě a potkávali spoustu zajímavých lidí s různými životními příběhy o hledání sama sebe.

Tahle výprava pro mě byla očistou a poznávání hranic, které si určujeme jen my sami. A byla mým velkým poznáním, že to co si přeješ a po čem toužíš za tím jsi jdi a bude ti dáno. Tady jsme pochopila spoustu vesmírných možností, které nemají hranice. 

Po návratu se mi naplnil můj záměr.  

Druhý den po návratu na mě čekal vysněný muž před domem a vzal mě na výlet. Do roka jsem se vzali. A během pár let nám vstoupili do života naše tři úžasné děti, které mě znovu učí, co jsem zapomněla, a také jak si užívat život teď a tady, plný bezpodmínečné lásky. A za to jsem velmi vděčná.

Už od roku 1990 jsem na své cestě seberozvoje a duchovní transformace. Vím, že mým POSLÁNÍM je ukazovat lidem směr na jejich cestě poznání. A jsem velmi věčná, že jsem našla svůj dar, který září kolem mě.

Nyní se věnuji lidem, kteří jsoupřipravi na plno otevřít vlastní potenciál a využít ho na plno a to pomocí koučinku, Art koučinku, RITUÁL koučinku a kurzům.

S manželem v Jordánská poušti Wadi Rum 2023

Káthmándú, Nepál 2011

Everest Base Camp trek, Nepál 2011

Mongolská step 2012

"CO SI O ŽIVOTĚ MYSLÍŠ, TO ŽIJEŠ" 

A to se mi moc líbí. Svou realitu si tvoříme jen a jen my sami. A jsme ovlivněni tím, co nám rodiče odmalička říkají, a taky vlastními zkušenostmi, které nás formují. Vše, co se kolem nás děje, i to, jak se k nám lidé chovají, je jen odrazem nás samotných a ukazuje nám to naši cestu. Ale pokud se nám to nelíbí, nebo jsme naštvaní, tak to můžeme změnit zase jen my sami. To je mé úžasné poznání. A opravdu to tak funguje.

"SVŮJ ŽIVOT můžeme změnit, ale jak? To už nám ve škole nikdo neřekl."

Prvním krokem je uvědomění, že to chci jinak. Že to, jak žiji, se mi nelíbí.

Druhým krokem je, že to chci změnit a vzdát se starých vzorců, otevřít se novému úhlu pohledu na svět a stát se šťastným člověkem, který je obklopený milujícími lidmi a dělá to, co ho baví a naplňuje.

Třetím krokem je vybrat si možnost, jak to změnit. A těch možností je dneska spousta. Ale jak si vybrat z takového množství různých možností? 

Pokud jsi dočetl až sem, tak je jasné, že tady najdeš to, co hledáš.

Můžeš si vybrat individuální terapii nebo některý z kurzů

DÁRKOVÝ POUKAZ

Udělej radost člověku, kterého máš rád, poukazem na kurz nebo osobní terapii