CO SI O ŽIVOTĚ MYSLÍM, TO ŽIJU

A to je tak úžasné uvědomění

MgA. SANDRA POLÁKOVÁ

TERAPEUTKA, KOUČKA A LEKTORKA

Jsem šťastná a miluji svůj život se vším, co mi přináší.

Miluji výzvy, nové příležitosti, ráda poznávám nové lidi a kultury. Cestuji, sportuji, odpočívám, medituji, maluji a miluji vše živé.

Už na vysoké škole jsem založila vlastní firmu SanDog, spolupracovala s různými výrobními firmami na inovačních projektech, působila jako zástupce za Českou republiku v mezinárodní organizaci a vedla kampaně.

Mé velké životní uvědomění začalo v roce 2012, kdy jsem se vydala na expedici do Mongolska.

Co mě k tomu vedlo? Byl to velký životní zlom, kdy se mi zhroutil celý svět. 

Tahle životní situace mě přivedla k myšlence udělat něco dost bláznivého, abych mohla vstoupit do nové éry svého života. Setřást to staré co nepotřebuji a najít vlastní identitu a tak jsem vyrazit do země turisty nepolíbené, Mongolska. 

Když tahle myšlenka přišla, sedla jsem si k PC a našla expedici, co tam plánovala výpravu. Přidala jsem se k úplně cizím lidem. Byla jsem jako v transu a jen mě vedla intuice. Ač okolí a blízká rodina mě odrazovala, šla jsem si za svým cílem. Můj záměr byl najit sama sebe a až se vrátím vezmu si muže mého života, se kterým budu mít děti. 

 Byly jsme malá šestičlenná výprava. Čekalo nás přes 11 000 kilometrů starou dodávkou do Ulánbátaru, která ani neměla bezpečnostní pásy. Celá výprava trvala téměř dva měsíce. Jeli jsem pět dní pouští v Kazachstánu, horkem, prachem, kde se nedalo dýchat. Lezli jsme po skalách bez jištění do zakázaného prostoru, který jsme chtěli vidět. Skoro každý den jsem se koupali v divokých řekách, někdy i pěkně ledových a jindy s obrovským proudem. Každý večer jsme spali ve stanu na jiném místě v přírodě a potkávali spoustu zajímavých lidí s různými životními příběhy o hledání sama sebe.

Tahle výprava pro mě byla očistou a poznávání hranic, které si určujeme jen my sami. A byla mým velkým poznáním, že to co si přeješ a po čem toužíš za tím jsi jdi a bude ti dáno. Tady jsme pochopila spoustu vesmírných možností, které nemají hranice. 

Po návratu se mi naplnil můj záměr.  

Druhý den po návratu na mě čekal muž před domem. Do roka jsem se vzali. A během pár let nám vstoupili do života naše tři děti, které mě znovu učí, co jsem zapomněla, a také jak si užívat život teď a tady, plný bezpodmínečné lásky. A za to jsem velmi vděčná.

Už od roku 1990 jsem na své cestě seberozvoje a duchovní transformace. Vím, že mým POSLÁNÍM je ukazovat lidem směr na jejich cestě poznání. 

"CO SI O ŽIVOTĚ MYSLÍŠ, TO ŽIJEŠ" 

A to se mi moc líbí. Svou realitu si tvoříme jen a jen my sami. A jsme ovlivněni tím, co nám rodiče odmalička říkají, a taky vlastními zkušenostmi, které nás formují. Vše, co se kolem nás děje, i to, jak se k nám lidé chovají, je jen odrazem nás samotných a ukazuje nám to naši cestu. Ale pokud se nám to nelíbí, nebo jsme naštvaní, tak to můžeme změnit zase jen my sami. To je mé úžasné poznání. A opravdu to tak funguje.

"SVŮJ ŽIVOT můžeme změnit, ale jak? To už nám ve škole nikdo neřekl."

Prvním krokem je uvědomění, že to chci jinak. Že to, jak žiji, se mi nelíbí.

Druhým krokem je, že to chci změnit a vzdát se starých vzorců, otevřít se novému úhlu pohledu na svět a stát se šťastným člověkem, který je obklopený milujícími lidmi a dělá to, co ho baví a naplňuje.

Třetím krokem je vybrat si možnost, jak to změnit. A těch možností je dneska spousta. Ale jak si vybrat z takového množství různých možností? 

Pokud jsi dočetl až sem, tak je jasné, že tady najdeš to, co hledáš.

Můžeš si vybrat individuální terapii nebo některý z kurzů

DÁRKOVÝ POUKAZ

Udělej radost člověku, kterého máš rád, poukazem na kurz nebo osobní terapii