TERAPIE 

Jsem tvůrcem svého života

JE TO TVÁ PŘÍLEŽITOST UDĚLAT ZMĚNU VE SVÉM ŽIVOTĚ

Prvním krokem je uvědomění, že to chci jinak. 

"CO SI O ŽIVOTĚ MYSLÍŠ,

TO ŽIJEŠ."

 A to se mi moc líbí. Protože si svou realitu tvoříme jen a jen my sami. I  když máme pocit, že nás někdy ovlivňuje okolí, nebo to co nám rodiče odmalička říkají. Ale také vlastními zkušenostmi, které nás formují. 

Vše, co se kolem nás děje, i to, jak se k nám lidé chovají, je jen odrazem nás samotných a ukazuje nám to naši cestu. 

Pokud se ti nelíbí, co se ti v životě děje, je úžasné, že jen TY to můžeš změnit! Nikdo jiný to za tebe neudělá. 


"SVŮJ ŽIVOT můžeme změnit, ale jak?"

 To už nám ve škole nikdo neřekl.

Prvním krokem je uvědomění, že to chci jinak. Že to, jak žiji, se mi nelíbí. 

Druhým krokem je, že to chci změnit a vzdát se starých vzorců, otevřít se novému úhlu pohledu na svět a stát se šťastným člověkem, který je obklopený milujícími lidmi a dělá to, co ho baví a naplňuje.

Třetím krokem je vybrat si možnost, jak to změnit. A těch možností je dneska spousta. Ale jak si vybrat z takového množství různých možností? Pokud čteš mé řádky až sem, tak je jasné, že zde najdeš, co hledáš. Můžeš si vybrat individuální terapii viz níže, nebo některý z kurzů


O TERAPII Metody RUŠ

Je to ucelený systém pro řešení jakéhokoli problému, ať už fyzického nebo psychického. Zaměřuje se na skutečné příčiny obtíží, které natrvalo odstraní.   

"NENÍ ČAS, ZTRÁCET ČAS"


CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?

Nejdůležitější je správné nastavení svého záměru nebo cíle a odstranění bloků a obav, které mi v tom brání. 

To se člověk dočte v každé knize seberozvoje. Ale jak? To už tak jednoduché není. Taky si někdy kladeš tyto otázky? Jak změnit své návyky? Jak změnit svůj úhel pohledu? Jak odpustit? Jak se v tom nebabrat? Jak přijmout nepříjemnou situaci? Jak milovat svou nemoc, co mi tak ubližuje? Jak přijmout křivdu? Jak milovat svou mámu nebo tátu, když mi tak ublížili? Jak odpustit podraz, zradu, nebo nevěru? 

Proč se to děje ZROVNA MNĚ? 

Proč musím trpět? Jak se zbavit negativního myšlení? Jak vidět svět pozitivně? Proč jemu se daří a mně ne? Proč si nerozumíme? Proč nemůžeme najít společnou řeč? Proč mě v práci nepovýší? Proč nemám víc peněz? Proč mám doma takovou semetriku? Proč mě můj muž už nemiluje? Proč si mě moje žena neváží a jen mnou opovrhuje?  Proč nejsem lepší? Proč nejsem štastnější? 

Chci to ZMĚNIT!

Tak to je skvělé, ale co je pro to potřeba udělat? Stačí se opravdu jen rozhodnout. ANO. Tvé rozhodnutí je klíčové. Metoda RUŠ řeší skutečné příčiny problémů a natrvalo je odstraní.

A jak probíhá TERAPIE RUŠ? 

V metodě RUŠ jsou čtyři důležité kroky:

1. krok: Uvědomit si, co tě trápí právě teď.                                                               

2. krok: "Vytažení" negací z tvé minulosti.

3. krok: Vyřešení nalezených negací.

4. krok: Kontrola, že je negace (problém) trvale vyřešena.

Najdeme a odstraníme negativní programy (přesvědčení, vzorce, bloky) prostě to, co ti způsobuje nepříjemný pocit, stres, trable, problémy, starosti a bolesti.

Jak probíhá terapie?

Povedu tě cílenými otázkami k prvotním příčinám tvých současných starostí a obtíží, a ty následně vyřešíme.

Při terapii budeš mít zavřené oči, je to pro lepší uvědomění tvých pocitů (emočních i fyzických) a vybavení si událostí z minulosti.

Ptejte se

Vysvětlím ti stručně základní principy fungování člověka, jak si stanovit záměr, cíl a také, jak budeme pracovat. Pokud něčemu nebudeš rozumět, neboj se mě zeptat.

Důležitá je upřímnost

Na začátku si popovídáme o tvých problémech a společně pojmenujeme tvůj největší současný problém. Je třeba mi důvěřovat, být otevřený. Pokud si něco necháš pro sebe, nebudeš se toho potom moci zbavit a budeš to žít dál.

Jak dlouho terapie trvá?

Jedno terapeutické sezení může trvat 2-3 hodiny, ale může být i kratší.

Podle závažnosti a množství tvých problémů můžeš potřebovat i několik terapií. Ale už po první terapii budeš mít jasné výsledky. Uleví se ti v té oblasti života, na které budeme pracovat.

Příprava na terapii

Na terapii se nemusíš nijak připravovat, nejdůležitější je tvé odhodlání a záměr, že problém chceš vyřešit a že ho vyřešíš.

Kolik terapie stojí?

Jedno sezení stojí 2.500 Kč / 2 - 3 hodiny, ale může být i kratší.


JE TO TVÁ PŘÍLEŽITOST UDĚLAT ZMĚNU V ŽIVOTĚ

REZERVACE terapie

Individuální terapie probíhá dle kodexů terapeuta. Na termínu se domluvíme zavolej na telefon:

607 833 223

Je potřeba si udělat 2 až 3 hodiny času.