Dar

Dar je něco co nabízíš životu nezávazně, aniž něco očekáváš zpět

Obraz je inspirován čtvrtou čakrou, která má barvu zelenou a nachází se na místě srdce. Na obraze je Matka Země, která nám dává darem v lásce vše co potřebujeme k životu: vzduch, oheň, vodu, půdu, teplo i zimu, neuvěřitelné množství a druhů rostlin, zvířat, které můžeme jíst. Je neuvěřitelné co na téhle planetě dostáváme darem.  

Jedná se o soubor obrazů: Dar, Hojnost a Štědrost. Tyhle obrazy nesou v sobě velký příběh, který je propojuje. 

Dát můžeš jen to, co je skutečně tvé: úsměv, gesto, povzbuzení, jemný dotek a laskavé slovo. Není to tak, že dáváš druhým to co už nepotřebuješ, nebo se ti nehodí, co nechceš. Dáváš to, co je nejcennější - tvá autentická láska a skutečné pocity.

Propoj se s pocitem vděku. Naučím tě jednoduchou techniku jak na to. Stačí když si řekneš: " Jsem vděčný mému tělu, že je zdravé." Můžeš vyjmenovat jednotlivé orgány, nebo části, kterým jsi vděčný, že jsou zdravé. 

Kam dávám pozornost, tam roste a uzdravuje

Nebo vděčnost může směřovat lidem, kteří ti v životě pomohli, nebo ti udělali radost. Nebo to, že jsi někým, nebo něčím inspirován. Když nabízíš své díky, otvírá se tvé srdce a začínáš si uvědomovat, jak moc ti toho život dal. Vyléčíš své pocity nedostatku a otevřeš se hojnosti, která tě obklopuje. Štědrost tě vítá v proudu života, ve kterém svobodně dáváš a svobodně přijímáš.


Obraz byl malovaný se záměrem: Žiju v hojnosti a jsem zdravý

V prostoru, kde je obraz umístěn harmonizuje a léčí.

Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylomalba

PRODÁNO