TOUHA

OBRAZ PRO MÉHO MUŽE inspirovaný labradoritem

Modrá barva symbolizuje krční čakru, která vyjadřuje naše touhy nahlas, tak aby to všichni slyšeli.

Vše co vysloveně nahlas změní svou rezonanci, protože to co je jen v tiché mysli je velmi jemné a buď se na to muže zapomenout, nebo nemá dostatečnou sílu se to dostat ven.

Touhy které máme uvnitř sebe chtějí ven na obdiv světa, kde je možné je zhutňovat. A když je zhmotníme, všechny naše buňky v těle se začnou radovat. A tím se naše tělo i mysl uzdravuje.

Když po něčem toužím, ať už je to něco hmotného, nebo nějaká situace, nebo člověk. Měl bych si být plně vědom i pocitu, který chci v daný vytoužený okamžik cítit.

Pocit je esence, která je uvnitř nás a cítíme ji jenom my.

Protože v životě jsou jen si situace a je na nás jak se v nich cítíme. A pokud se nám nás pocit nelíbí, jen a jen my sami ho můžeme změnit.

Na obraze vidím spoustu silových zvířat:

Orel: symbolizuje pohled z výšky na různé situace. Má velký rozhled, má skvělý zrak a jen si letí vysoko nad zemi. Když má hlad, zaostří a zaútočí a překvapí kořist svou rychlostí. Má velké rozpětí křídel a cítí velkou svobodu.

Delfín: je to nejchytřejší zvíře na planetě. Je mrštný, mírumilovný a miluje komunitu. A krásně zpívá.

Jednorožec: nikdo ho poradně neviděl a tak ani nevíme jestli je tak vzácný druh, nebo je jen vymyšlený. Ale víme, ze je kouzelný a plní přání. Pro mě je symbolem čistoty, zázraku, mystiky a tajemna. Jeho roh je jako kouzelná hůlka, která plní přání.

Obraz je plný zdroje, ze kterého lze čerpat energii a skrývá v tyrkysové barvě pohled do moře bájné Atlantidy a tajemných kamenů v tyrkysové barvě, která se ukrývá na dně oceánu a rozzařuje svoje okolí.

Pohled do tohoto místa uklidňuje a probouzí pocity radosti a štěstí, které uzdravuji a léčí tělo a mysl.

Poslání obrazu:

Lásko přeji ti ať obraz je pro tebe symbolem mořského nekonečna možnosti. A věř, že po bouři se vyplaví vše co moře už nepotřebuje, obnoví se a uzdraví.

A pak můžeš pozorovat klidné láskyplné moře, plné nepoznaných pokladů, které uvnitř ukrývá.

S láskou tvoje milující žena


Rozměr: 120 cm x 120 cm

Technika: Akrylová malba