Srdeční čakra

Obraz je inspirován srdeční čakrou, která má barvu zeleno růžovou.

Co je láska? 
Jak poznám, že to co dělám je správné? 


Když jsem začala malovat obraz, myslela jsem si ze růžová i zelená by měla mít stejný prostor, aby to bylo v rovnováze. Ale pak jsem pochopila, že ač růžová má stejný prostor, tak svou září, je tak silná, že jsem dala zelené víc prostoru, aby to bylo pro mě v souladu.  

Láska má spoustu podob v podobě konání a situací, které v životě děláme. Někdy u toho cítíme radost a blaženost a jindy můžeme cítit i strach a smutek, nebo i vztek a rozčílení a to všechno jsou podoby lidské lásky. 

Ta láska, tak jako vše co je na téhle planě rodu ženského; žena, planeta Země, voda, a td., je ta co život dává a taky život bere. 

 Jsou v životě situace, kdy máme v sobě silný vnitřní pocit, že musíme něco změnit, protože už to takhle dál nechceme např. přestěhovat se, rozejit se s partnerem, dát výpověď kolegovy, změnit práci, atd.. Většina těmihle situací je pro nás nepříjemných, z důvodu že máme pocit strachu, že tomu druhému naše rozhodnutí může ublížit, zranit, nebo ho naštvat. A vše se to děje v lásce, a není to ani dobré a ani špatné jen to je. 

 Protože vždy cesta změny, pokud si toho všimneme nám dává lásky plné “aha” momenty, které nás vedou cestou poznávání sama sebe a učí nás milovat takové jací jsme. Protože právě teď už jsi dokonalý člověk, takový jaký jsi! 

Proto, všechno co v životě děláme je to nejlepší pro nás i ostatní, i když v první chvíli se to tak nemusí jevit. 

 Záměr obrazu: Jsem ještě úžasnější, než si umím představit, právě teď a tady.


Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylová malba