Srdeční čakra

Láskou, není dobré a ani špatné, prostě to jen je

Srdeční čakra

Obraz je inspirován srdeční čakrou, která má barvu zeleno růžovou.

Co je láska? 
Jak poznám, že to co dělám je správné? 


Když jsem začala malovat obraz, myslela jsem si ze ružová i zelená by měla mít stejný ptostor, aby to bylo v rovnováze. Ale pak jsem pochopila, že ač růzová má stejný prostor, tak svou září, je tak silná, že jsem dala zelené víc prostoru, aby to bylo pro mě v souladu.  

Láska má spoustu podob v podobě konání a situací, které v životě děláme. Nekdy u toho cítíme radost a blaženost a jindy můžeme cítit i strach a smutek, nebo i vstek a rozčílení a to všeno jsou podoby lidské lasky. 

Ta laska, tak jako vše co je na tehle planě rodu ženského; žena, planeta Země, voda, a td., je ta co život dává a taky život bere. 

 Jsou v životě situace, kdy máme v sobě silný vnitřní pocit, že musíme něco změnit, protože už to takhle dál nechceme např. přestěhovat se, rozejit se s partnerem, dát vypověd kolegovy, změnit práci, atd.. Většina těhle situací je pro nás nerijemných, z důvodu že máme pocit strachu, že tomu druhému naše rozhodnutí může ublížt, zranit, nebo ho naštvat. A vše se to děje v lásce, a neni to ani dobré a ani špatné jen to je. 

 Protože vždy cesta změny, pokud si toho všimneme nam dává lasky plné “aha” momety, které nás vedou cestou poznavání sama sebe a učí nás milovat takové jací jsme. Protože právě teď už jsi dokonalý člověk, takový jaký jsi! 

Proto, všechno co v životě dělame je to nejlepši pro nas i ostatni, i kdyz v první chvili se to tak nemusi jevit. 

 Záměr obrazu: Jsem ještě užasnejší, než si umím predstavit, právě teď a tady. 

Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylová malba

Cena: 15.000 Kč