Růžové srdce 

Růžové srdce

Brána k dětské duši

Obraz je malován na zakázku, pro konkrétní děti. Ani fotografie nemůže zachytit obraz  v jeho plné energii. Ve skutečnosti obraz září až daleko za své hranice rámu.   

Adrinka a Tamarka

jednovaječné dvojčata 

 Obraz zachycuje energii dětské duše v jeho plném potenciálu a láskyplnosti, dokonalé, takové jaké je. 

Uprostřed obrazu je zachyceno malé embryo miminka. A dále jak roste a sílí jeho energie okolo něj. Jak se proměňuje intenzita barev, tak jak narůstají životní zkušenosti v jeho těle. 

Při malováni obrazu jsem byla plná láskyplné energie, která mě vedla štětec a proměňovala a propojovala barvy do sebe, tak aby plynule přecházely. K tomu jsem potřebovala spoustu trpělivosti, protože pohyby štětcem museli být pomalé a přesné. Tak jako, když se dítě učí dělat první krůčky. Stále dokola udělá krok a spadne a znovu se zvedne a znovu a znovu, až do té chvíli, kdy udrží balanc a podaří se mu udělat několik kroků, pak ujde már metrů a velmi brzy i několik kilometrů. 

V životě, když nám něco hned nejde, měli by jsme si vzít inspiraci z dětí, které mají trpělivost a radost z každého udělaného kroku. A když mu to nejde, tak se znovu a znovu zvedá ze země. Až opravdu chodí a chce víc! Chce běhat a skákat. A nic ho nezastaví. Protože jeho mysl je otevřená a jeho tělo připravené na cokoliv, si jen umí představit a pokud děti mají vedle sebe dva úžasné respektující rodiče, kteří ho milují takového jaký je, jeho hranice možností se otvírají mnohem dál, až za hranici, kde to může být ještě úžasnější než si umíme představit. Tak se nechme inspirovat dětskou energií a fantazii o možno nemožném.

Záměr malby je: Adrinka a Tamarka žijou ještě šťastnější život než si umí představit

V prostoru, kde je obraz umístěn září radost.

Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: olejová malba


Tenhle obraz na prodej není, ale je možné namalovat obraz speciálně pro vaše dítě. 

A takovou to energii je možné namalovat na obraz, i na úplném počátku, kdy k ženě přijde myšlenka na dětskou duši, která by mohla vstoupit do jejího těla. 


Cena malby na zakázku pro konkrétní dítě: 

60 cm x 60 cm ...................................................... 5.000 Kč

100 cm  x 100 cm ................................................. 15.000 Kč

V případě zájmu mě prosím kontaktujte a domluvíme se.

Fotogalerie