RECENZE

na kurzy a semináře Sandry Polákové 

Děkuji...

za vaše recenze na mé kurzy. Jsem moc vděčná za slova, která mi píšete a mám radost, že mé poslání má smyls a dělá mi to velkou radost.

Zita

Ahoj Sany, snad najdu ta spravna slova. Muj stav pred seminarem byl takovy jako je asi u vetsiny lidi, vsudy pritomny stres, nervozita a cas kolem me vzdy jen svištěl. Na seminari jsem se po dlouhe dobe zastavila, poradne nadechla a neresila nic jineho nez, co se odehravalo v dany okamzik. Veskery ostych z neznamych mist, lidi a veci byl pryc. Atmosfera byla neuveritelne uvolnena a prijemna. I kdyz by mel byt hlavnim lakadlem obraz, ktery si kazdy sam vytvori, pro me to byl vedlejsi "produkt", ale nyni mi slouzi jako upominka toho, ze se mam zastavit, nadechnout a opet se hodit do pohody. Nejvetsi zazitek pro me byla cast s meditaci a moznost znovu videt barvy (takovy navrat do detstvi, protoze jsem si uvedomila to, ze jako mala jsem je pri zavreni oci vidala). A to, ze obrazce, ktere se mi pod zavrenymi vicky objevovaly, skoncily na platne, to byl opravdu jen bonus toho vseho. Vrele doporucuji vsem, kteri momentalne nevi, co se sebou, svym soucasnym psychickym a snad i fyzickym stavem. Vse z vas opadne.

Ondřej

Kurz Prožitkové malby se Sany byl opravdu úžasný... Maloval jsem naposledy vodovkami někdy na základní škole, ale na tomto kurzu je skvělé, že to vlastně není o tom, jak kdo umí nebo neumí malovat, nebo jestli má, či nemá talent na malování... Jsem v podstatě pragmatický člověk a kurz Prožitkové malby prováděný Sany, mě i mentálně posunul k přemýšlení o důležitých věcech s daleko větší lehkostí a nahlížet na ně úplně jiným úhlem pohledu. Prožitková malba není zdaleka jen o malování, ale primárně o zamyšlení a ukotvení si svého záměru, jeho vizualizaci a podpoření realizace formou přenosu na plátno.. Seminář byl skvěle připraven vč. obrovského množství různých barev, štětců, třpytek a dalších zajímavých věci...Když jsem kurz navštívil byl jsme velmi pozitivně překvapen celým jeho průběhem, který se nesl ve velmi pozitivní energii a celý den jsem si opravdu velmi užil. Seminář doporučuji všem, kteří se chtějí i mentálně posunout a zamyslet se nebo si ukotvit svoje záměry. Sany má celý průběh semináře skvěle připravený, je úžasným průvodcem a je vidět, že ho tvoří a vede s obrovskou láskou .

Lenka

Seminář prožitkové malby byl neskutečný zážitek. Byla jsem poprvé v takovémto kruhu žen, který má podle mě až léčivou sílu. Mohla jsem si vyzkoušet nespočet meditačních technik, ale hlavně malovat v naprostém vnitřním klidu.

Bylo pro mě až neuvěřitelné jak vyklidněná jsem v průběhu celého semináře byla.

Ráda se dívám na obraz, který jsem namalovala a vždycky si při tom vzpomenu na to, jak jsem se cítila a hned jsem v klidnější.

Zpětně se dívám na tento zážitek jako na nastartování a takové poznání jak pracovat s vnitřní energií.

Každý den zkouším meditace ze semináře a díky nim dokážu udržet a ovládat svou energii.

Mirka

Seminář Prozitkova malba je úžasný a doporučuji všem, kdo chteji prozit ozdravné meditace, vstoupít do vlastního nitra a odhalit, pojmenovat a uchopit to co nás trápí a najít rady a cestu k získání nových přístupů a úhlu pohledu. V lehkém transu, kdy jsem se ponořila do sebe a v barvách čaker, ktere jsou zraněné jsem namalovala obraz, který mám pověšený na stěně a který mi připomíná tu cestu po které chci ji. Fajn je to, že na semináři je vše zajištěno, plátno, štětce obrovské množství akrylových barev a také skvěle pohoštění. Prostě jen přijdeš.

Ivča

Sany, děkuji znovu za krásně prožitý den na tvém semináři. Myslím, že jsem byla ve správný čas na správném místě . V milé společnosti žen jsem si plně uvědomila sílu ženské energie ️.Díky tvému jemnému vedení jsme mohly s radostí tvořit a být samy sebou. Být v přítomném okamžiku. I nyní cítím ty příjemně strávené chvíle. Určitě nebyl tento seminář můj poslední.... Už teď se těším na další..... Sany přeji ti hodně štěstí a spoustu takových úžasných seminářů ️ 

Terezka

Kurz prožitkové malby předčil v mnoha ohledech má očekávání. Kolem Sandry vždy panuje skvělá nálada a velmi pozitivní energie, proto jsem se i přihlásila. I když jsem váhala, protože jsem spis konzervativní člověk, který nevyhledává nové kolektivy neznámých lidí. Skupina ve které jsme se na kurzu sešli byla různorodá, ale všechny nás něco spojovalo a bylo nám asi zrovna proto spolu dobře. Nikdy jsem předtím nemalovala a měla trochu obavy, jaký výtvor na plátně vznikne... Ale až v průběhu jsem zjistila, že jsem si naprosto jistá co a jakým způsobem chci na plátno zvěčnit. A tak vznikl můj energetický obraz, kde se nejistota a obavy proměnily v zářivou vlnu pozitivní energie, tepla a radosti. Děkuji ️ Určitě jsem se nepřihlásila na poslední

Katka

Jak je mi po kurzu? Splnil se mi záměr, že jsem zase začala malovat a v zahradě už mám v altánku nechané barvy plátna a štětce dělám si čas na tvoření.Přijela i kamarádka s dcerkou přivezly sebou malování na kamínky, tak i ty návštěvy v zahradě jsou tvořivější. 

Iris

Ahoj Sany, děkuju za optání, mám se fajn. Byl to velmi příjemně strávený den, ráda si ho připomínám i díky obrázku, na který když jdu kolem se MUSÍM!! pokaždé podívat. Uvědomila jsem si víc než kdykoliv jindy, že malování je můj způsob komunikace a vyjádření. Moc dík za krásný den v tvojí společnosti.

Lenka

Ahoj Sany, na kurz mám příjemné vzpomínky. První dojem nezapomenu, tolik třpytek po otevření dveří, to bylo pro mě, nevěděla jsem kam se mám první podívat. 

A to občerstvení, jedno lepší než druhé.

Irča

Jak prožít v jeden den něco nového, s jinou perspektivou a možná i vystoupit ze své komfortní zóny, a zároveň načerpat klid, radost a jasnější motivaci pro své zásadní touhy a cíle? Ač to může znít zvláštně, tak přesně tohle mi nabídla Prožitková malba se Sandrou Polákovou, nejen díky její milé a povzbudivé energii, kterou s lehkostí přenáší na lidi kolem sebe.

David

Sandra Poláková: Prožitková malba:

Seminář byl opravdu nádherně prožitkový. Po celou dobu jsem cítil dokonale opečováván citlivým a láskyplným vedením, dokonalou organizací a skvěle připraveným programem, prostředím i občerstvením. Tolik krásných barev a náčiní k tvoření jsem ještě neviděl. A všechny jsem mohl použít Největší výzvou pro mne na začátku bylo prázdné plátno. Díky dokonale propracovanému naladění na malování skrz meditaci, stanovení záměru a zpěv se z mých obav stala čistá radost z tvoření. Seminář mě velmi obohatil i rozmanitostí vnímání spoluúčastníků. Každý přispěl svým jedinečným popisem všech výtvorů. Seminář Prožitková malba vřele doporučuji všem, kteří se zajímají o své vnitřní procesy a motivace a chtějí strávit úžasný den úžasným tvořením s úžasnými lidmi a s úžasnou průvodkyní.

Matina

Ahoj Sany,

děkuji i za to, co děláš a že jsem Tě mohla poznat a být toho každé úterý součástí. Jsi nádherná bytost. Jak to napsat, jsem nesmírně vděčná, za toto všechno. Nejen za Energetické cvičení, tak i za Prožitkovou malbu. Úžasný zážitek, moc jsem si to užila a ty úžasný lidi kolem, otevřelo mi to obzor trochu jiným směrem než je denní realita, že existuje ještě i jiný svět. Takže obrovský přínos pro mne. 

Děkuji. A samo šířím kudy chodím. Děkuji. Děkuji. Děkuji.