RECENZE

na kurzy a semináře Sandry Polákové 

Děkuji...

za vaše recenze na mé kurzy. Jsem moc vděčná za slova, která mi píšete a mám radost, že mé poslání má smyls a dělá mi to velkou radost.

Květa

Milá Sany, Kakaové ceremonie u Tebe pro mě byl výjimečný a nevšední zážitek. Těšila jsem se na to, jak to bude probíhat, každopádně dojmy předčily jakékoli mé očekávání. Prožila jsem úžasný večer v kruhu spřízněných duší. Musím vyzdvihnout krásnou výzdobu, nádherné prostředí, výborné občerstvení a vynikající chuť kakaa. Přišla jsem si to užít a načerpat klid a harmonii. Užívala jsem si každou chvilku a přála jsem si, aby čas plynul pomaleji, aby to hned tak neskončilo. Když jsem přijela domů, byla jsem plná dojmů, dlouho jsem nemohla usnout. Když zavřu oči, dokážu si vyvolat ten pocit a jsem tam.
Jsem velmi vděčná, že jsem Tě, Sany, potkala. Líbí se mně, Tvoje vstřícnost, máš skvělé nápady a dokážeš vytvořit úžasnou, pohodovou atmosféru. Už se těším na příští Kakaovou ceremonii a taky se mně zalíbila myšlenka: Jaké by to bylo, kdybych si u Tebe namalovala obraz?
Děkuji, Květa 

Daša

V pátek na kakaové ceremonii mi bylo zase v tvé společnosti moc dobře, děkuji, že jsi a já mohu být součástí tvých akcií.
Není náhoda, že jsem seděla mezi dvěma ženami, které přišli s dcerami. Mé celoživotní téma je uzdravení ženské rodové linie.
Kakao mi tentokrát přineslo melancholickou náladu, únava, dokonce mám teď i procesy na těle... silná rýma.
Ovšem následné skotačeni bylo pro mně znamení, že není potřeba minulost dramaticky prožívat a jít dál v radosti, v hravosti a protančit se životem , to bych moc ráda.
Milé ženy, určitě si tento zážitek nenechte ujít, je to silně návykové
Dáša 

Wiki

Milá Sany, díky za krásný prožitkový večer s hudbou, tancem, meditacemi a kakaovou ceremonií. Zasloužila ses o kouzelnou atmosféru večera a iniciovala jsi vzájemné propojení našich vibrací a energií a otevření našich myslí a srdcí k lásce k sobě, druhým a také všemu živému. I úctě k životu, matce Zemi i celému Vesmíru. Pod Tvým úžasným vedením jsem opět nahlédla sama do sebe a s nejhlubší pokorou znovu přehodnotila své životní postoje a názory a posunula se tak zas pár kroků ve svém vlastním uvědomění. Jsi úžasnou průvodkyní meditacemi a vizualizacemi. Kakaová ceremonie ve mně zanechala hluboký zážitek. Musím říci, že mne překvapila i unikátní chuť kakaa. Děkuji děkuji děkuji. Mirka

Veronika

Děkuji Ti, moje milá Sany. Začít nový rok večerní kakaovou ceremonií, tancem, zpěvem a zamyšlením nad svými cíly, přáními a touhami je velmi příjemný start a já jsem ráda byla přítomna :-) a ráda jsem se potkala s Tebou i ostatními účastníky. A to, že jsem si jako dárek vytáhla i poukaz na jeden z Tvých kurzů byla ultra sladká tečka :-D Děkuji, děkuji, děkuji..... těším se na další kurzy a semináře :-) Jsem ráda, že Tě znám.....někdy mám pocit, že už tááááááák dlouho.....

Dáša

Ahoj Sany,
Děkuji za možnost být opět sama se sebou.
V lásce,v lehkosti a ve světle.
Miluju tyto chvíle, tu energii v kruhu stejně naladěných žen.
Cítila jsem se moc dobře,připravila jsi nám nádherný prostor, kakao bylo lahodné i fotky jsou kouzelné
Dva dny po rituálu u mně určitě ještě dobíhaly nějaké procesy, byla jsem plačtivá a nespokojená,ale uvědomila jsem si,že se mohu chovat už jinak a nemusím se bát svých emocí,jen je nechat projít.
Pociťují velkou vděčnost a lásku a je mi tak lehce, chci plynout a nejít už proti sobě.
Děkuji za to,že jsem mohla spálit staré a obtěžující vzorce.
Děkuji za poučení z minulosti,ale už to tak nechci.
Volím si radost , hojnost a lásku.
Je pro mně teď důležitá jemnost sama k sobě....
Děkuje Dáša

Martina

Milá Sany,
jsem moc vděčná za možnost být na takovém obřadu jakým byla kakaová ceremonie. Díky tomu jsem si uvědomila sílu ženské energie. Pro mne obrovským přínosem. 

Děkuji za úžasnou atmosféru a dokonale připravené prostředí.

Děkuji a I Tobě přeji krásný a ještě krásnější podzimní čas. 

 Martina  

Zita

Ahoj Sany, snad najdu ta spravna slova. Muj stav pred seminarem byl takovy jako je asi u vetsiny lidi, vsudy pritomny stres, nervozita a cas kolem me vzdy jen svištěl. Na seminari jsem se po dlouhe dobe zastavila, poradne nadechla a neresila nic jineho nez, co se odehravalo v dany okamzik. Veskery ostych z neznamych mist, lidi a veci byl pryc. Atmosfera byla neuveritelne uvolnena a prijemna. I kdyz by mel byt hlavnim lakadlem obraz, ktery si kazdy sam vytvori, pro me to byl vedlejsi "produkt", ale nyni mi slouzi jako upominka toho, ze se mam zastavit, nadechnout a opet se hodit do pohody. Nejvetsi zazitek pro me byla cast s meditaci a moznost znovu videt barvy (takovy navrat do detstvi, protoze jsem si uvedomila to, ze jako mala jsem je pri zavreni oci vidala). A to, ze obrazce, ktere se mi pod zavrenymi vicky objevovaly, skoncily na platne, to byl opravdu jen bonus toho vseho. Vrele doporucuji vsem, kteri momentalne nevi, co se sebou, svym soucasnym psychickym a snad i fyzickym stavem. Vse z vas opadne.

Ondřej

Kurz Prožitkové malby se Sany byl opravdu úžasný... Maloval jsem naposledy vodovkami někdy na základní škole, ale na tomto kurzu je skvělé, že to vlastně není o tom, jak kdo umí nebo neumí malovat, nebo jestli má, či nemá talent na malování... Jsem v podstatě pragmatický člověk a kurz Prožitkové malby prováděný Sany, mě i mentálně posunul k přemýšlení o důležitých věcech s daleko větší lehkostí a nahlížet na ně úplně jiným úhlem pohledu. Prožitková malba není zdaleka jen o malování, ale primárně o zamyšlení a ukotvení si svého záměru, jeho vizualizaci a podpoření realizace formou přenosu na plátno.. Seminář byl skvěle připraven vč. obrovského množství různých barev, štětců, třpytek a dalších zajímavých věci...Když jsem kurz navštívil byl jsme velmi pozitivně překvapen celým jeho průběhem, který se nesl ve velmi pozitivní energii a celý den jsem si opravdu velmi užil. Seminář doporučuji všem, kteří se chtějí i mentálně posunout a zamyslet se nebo si ukotvit svoje záměry. Sany má celý průběh semináře skvěle připravený, je úžasným průvodcem a je vidět, že ho tvoří a vede s obrovskou láskou .

Ivana

'Na mé cestě za poznáním sama sebe jsem už nějakou dobu, ale nějak jsem vycítila, že potřebuji pomocnou ruku, protože jsem v životě stále měla věci, situace, myšlenky, které jsem nechtěla. Zkrátka jsem nedosahovala výsledků, kterých jsem chtěla. Rozhodla jsem se, že to zkusím s někým a intuitivně jsem si vybrala Sandru. Spolupráce se Sandrou je ještě lepší než jsem si dokázala představit. Posun je snazší, rychlejší a příjemnější. Sandra je bytost se srdcem na pravém místě, tvoří láskou a pokud to s ní zkusíte taky, poznáte sami. Jsem moc spokojená a pokaždé se těším na další společnou hodinu. I když se může zdát bolestivé otevírat některá témata a vlastně otevírat sama sebe, se Sandrou je to moc ulevující a vlastně příjemné.

Mockrát Ti děkuji.

Lenka

Seminář prožitkové malby byl neskutečný zážitek. Byla jsem poprvé v takovémto kruhu žen, který má podle mě až léčivou sílu. Mohla jsem si vyzkoušet nespočet meditačních technik, ale hlavně malovat v naprostém vnitřním klidu.

Bylo pro mě až neuvěřitelné jak vyklidněná jsem v průběhu celého semináře byla.

Ráda se dívám na obraz, který jsem namalovala a vždycky si při tom vzpomenu na to, jak jsem se cítila a hned jsem v klidnější.

Zpětně se dívám na tento zážitek jako na nastartování a takové poznání jak pracovat s vnitřní energií.

Každý den zkouším meditace ze semináře a díky nim dokážu udržet a ovládat svou energii.

Mirka

Seminář Prožitková malba je úžasný a doporučuji všem, kdo chtějí prožít ozdravné meditace, vstoupit do vlastního nitra a odhalit, pojmenovat a uchopit to co nás trápí a najít rady a cestu k získání nových přístupů a úhlu pohledu. V lehkém transu, kdy jsem se ponořila do sebe a v barvách čaker, které jsou zraněné jsem namalovala obraz, který mám pověšený na stěně a který mi připomíná tu cestu po které chci ji. Fajn je to, že na semináři je vše zajištěno, plátno, štětce obrovské množství akrylových barev a také skvěle pohoštění. 

Prostě jen přijdeš!

Ivča

Sany, děkuji znovu za krásně prožitý den na tvém semináři. Myslím, že jsem byla ve správný čas na správném místě . V milé společnosti žen jsem si plně uvědomila sílu ženské energie ️.Díky tvému jemnému vedení jsme mohly s radostí tvořit a být samy sebou. Být v přítomném okamžiku. I nyní cítím ty příjemně strávené chvíle. Určitě nebyl tento seminář můj poslední.... Už teď se těším na další..... Sany přeji ti hodně štěstí a spoustu takových úžasných seminářů ️ 

Terezka

Kurz prožitkové malby předčil v mnoha ohledech má očekávání. Kolem Sandry vždy panuje skvělá nálada a velmi pozitivní energie, proto jsem se i přihlásila. I když jsem váhala, protože jsem spis konzervativní člověk, který nevyhledává nové kolektivy neznámých lidí. Skupina ve které jsme se na kurzu sešli byla různorodá, ale všechny nás něco spojovalo a bylo nám asi zrovna proto spolu dobře. Nikdy jsem předtím nemalovala a měla trochu obavy, jaký výtvor na plátně vznikne... Ale až v průběhu jsem zjistila, že jsem si naprosto jistá co a jakým způsobem chci na plátno zvěčnit. A tak vznikl můj energetický obraz, kde se nejistota a obavy proměnily v zářivou vlnu pozitivní energie, tepla a radosti. Děkuji ️ Určitě jsem se nepřihlásila na poslední

Katka

Jak je mi po kurzu? Splnil se mi záměr, že jsem zase začala malovat a v zahradě už mám v altánku nechané barvy plátna a štětce dělám si čas na tvoření.Přijela i kamarádka s dcerkou přivezly sebou malování na kamínky, tak i ty návštěvy v zahradě jsou tvořivější. 

Iris

Ahoj Sany, děkuju za optání, mám se fajn. Byl to velmi příjemně strávený den, ráda si ho připomínám i díky obrázku, na který když jdu kolem se MUSÍM!! pokaždé podívat. Uvědomila jsem si víc než kdykoliv jindy, že malování je můj způsob komunikace a vyjádření. Moc dík za krásný den v tvojí společnosti.

Lenka

Ahoj Sany, na kurz mám příjemné vzpomínky. První dojem nezapomenu, tolik třpytek po otevření dveří, to bylo pro mě, nevěděla jsem kam se mám první podívat. 

A to občerstvení, jedno lepší než druhé.

Irča

Jak prožít v jeden den něco nového, s jinou perspektivou a možná i vystoupit ze své komfortní zóny, a zároveň načerpat klid, radost a jasnější motivaci pro své zásadní touhy a cíle? Ač to může znít zvláštně, tak přesně tohle mi nabídla Prožitková malba se Sandrou Polákovou, nejen díky její milé a povzbudivé energii, kterou s lehkostí přenáší na lidi kolem sebe.

David

Sandra Poláková: Prožitková malba:

Seminář byl opravdu nádherně prožitkový. Po celou dobu jsem cítil dokonale opečováván citlivým a láskyplným vedením, dokonalou organizací a skvěle připraveným programem, prostředím i občerstvením. Tolik krásných barev a náčiní k tvoření jsem ještě neviděl. A všechny jsem mohl použít.  Největší výzvou pro mne na začátku bylo prázdné plátno. Díky dokonale propracovanému naladění na malování skrz meditaci, stanovení záměru a zpěv se z mých obav stala čistá radost z tvoření. Seminář mě velmi obohatil i rozmanitostí vnímání spoluúčastníků. Každý přispěl svým jedinečným popisem všech výtvorů. Seminář Prožitková malba vřele doporučuji všem, kteří se zajímají o své vnitřní procesy a motivace a chtějí strávit úžasný den úžasným tvořením s úžasnými lidmi a s úžasnou průvodkyní.

Matina

Ahoj Sany,

děkuji i za to, co děláš a že jsem Tě mohla poznat a být toho každé úterý součástí. Jsi nádherná bytost. Jak to napsat, jsem nesmírně vděčná, za toto všechno. Nejen za Energetické cvičení, tak i za Prožitkovou malbu. Úžasný zážitek, moc jsem si to užila a ty úžasný lidi kolem, otevřelo mi to obzor trochu jiným směrem než je denní realita, že existuje ještě i jiný svět. Takže obrovský přínos pro mne. 

Děkuji. A samo šířím kudy chodím. Děkuji. Děkuji. Děkuji.