Propojení

"Díky tobě, cítím více sebe."

Na obraze je vyobrazen muž, jasný a pevný který drží v náruči ženu v dlouhých šatech, která si plyne ve své ženské energii. Je okolo nich záře světla. Ze spodní části šatů jde vidět pupeční šňůra, která se spojuje s minkem, které je ještě schované v plodové vodě.

Obraz je velmi harmonický a symbolizuje propojenost rodiny. Kdy muž je symbolem jasnosti a pevnosti, stojí ve své mužnosti a má podporu a důvěru své ženy ve všem co dělá a ve všem pro co se rozhodne. A žena si plyne a už jen svým bytím je dokonalá taková jaká je. Cítí velkou podporu od svého muže v tom co ji baví a dělá jí radost.

Dítě je symbolem jejich propojení a napojení na sebe. Ale zároveň je bytostí, která je samostatná a žije po boku svých původců, kde může čerpat inspiraci, jak žít svůj život.

Děti, ale hlavně partneři v našem životě jsou naše zrcadla. Měli by jsme je jen milovat, podporovat, láskyplně pozorovat, nastavit si vlastní hranice a uznat jejich pocity ať už jsou jakékoliv. A to samé dělat i sami k sobě.

Pokud se nám něco nelíbí, tak možná se první zamyslet sami nad sebou a dát si otázku: "Proč mi to vadí?" a pokud se chcete ponořit do hloubky sami sebe a jít ke zdroji příčiny, tak si 5x položte otázku "Proč?" ...po každé odpovědi si znovu položte otázku "Proč mi to vadí?". A možná se dostanete ke zdroji, který by vás ani nenapadl, že by s tím mohl souviset. A zároveň, že vlastní vnitřní pocit strachu, obav, naštvání ani nesouvisí s dítětem, ale možná víc s vámi.

Obraz je vysoko vibrační a harmonizuje propojení v rodině na všech úrovních.  

Záměr: Jsme šťastná a spokojená rodina

Rozměr: 40x40

Technika: akrylová malba