Kakaová ceremonie na míru

Pro malé skupiny nebo i firemní týmy

Máš skupinu přátel nebo tým v práci, pro které chceš uspořádat Léčivou kakaovou ceremonii? Stačí mi napsat, nebo zavolat a domluvíme termín a téma, které chcete posílit na míru.

PRO MALÉ TYMY

Chceš stmelit svůj tým a propojit ho společným záměrem tak, aby jste v pracovním procesu tvořili efektivně a s orientací na výnos a zároveň tým byl v harmonii, lásce a chceš aby váš tým byl ještě úspěšnější než si umíš představit? Tak jsi tady správně!

1.000 Kč/os 

3h / 5 - 12 lidí

V případě více lidí je možná individuální domluva. 

PRO PŘÁTELE

Chcete s přáteli zažít něco výjimečného, propojit vás na hlubší úrovni a zároveň posunout své vědomí na vyšší  úroveň, tak aby váš život byl ještě úžasnější než si umíte představit? Tak jsi tady správně!

1.000 Kč /os 

3h / 5 - 12 lidí

V případě více lidí je možná individuální domluva.

RITUÁLNĚ

Máš nějaké téma (např.: menarche/první menstrulace menstrulace, na kterou není nikdy pozdě, hojnosti, zdraví těla... ), které by jsi rád/a posílil? Protože tam kam dáváš pozornost tam to roste!

1.000 Kč / os

3h / 5 - 12 lidí

V případě více lidí je možná individuální domluva.  

INDIVIDUÁLNÍ ONE TO ONE

Potřebuješ vyřešit nějaké tvé téma co teď řešíš? Nebo se rozhoduješ co teď v životě dělat, ať už je to v jakékoliv oblasti, tak i tohle je cesta, jak žít ještě úžasnější život než si umíš představit.

4.500 Kč / 2h / 1 člověk

PÁROVÁ

Prožíváte s partnerskou "krizi" a potřebujete se více naladit na sebe, aby váš vztah byl láskyplnější, otevřenější, a aby jeden druhého více poslouchal? Chceš mít se svým partnerem ještě úžasnější vztah než si umíš představit? Tak tady jsi správně!

4.500 Kč / 2h / 1 pár

 DÁREK

Potřebuješ originální dárek? Sladký, vyživující na všech úrovních a ještě úžasnější než si umíš představit? Tak jsi tady správně! 

Objednávka

Na základě objednávky Vás budu kontaktovat a domluvíme se individuálně na termínu a tématu