Laskavost

vyzařuje světlo

Když jsem tenhle obraz namalovala, přišel mi neskutečně něžný a laskavý, jako by mi chtěl připomenout, že můžu najít i velkou sílu v jemnosti.

Dopřej si laskavé a jemné životní lekce a vztahy.

Vesmír je plný nekonečných možností, ale my stojíme teď a tady na naší Zemi v tomto těle. A pokud opravdu existuje síla našeho záměru, nebo cíle. Jsme-li opravdu tvůrci toho co se kolem nás děje, tak tenhle obraz září nastavení: Mé životní situace jsou ještě laskavější než si umím představit.

Zelená barva je ta co nás ukotvuje pevně na Zemi a dává nám krásu pozemského života. Kdy si můžeme užívat to, že máme naše tělo, které cítí nejen jemnost dotyku, ale taky bolest na těle. To že můžeme ochutnávat různé skvostně chutnající jídla a cítit jejich jedinečnou vůni a vychutnávat si sousto po soustu, či doušek po doušku. A taky cítit různé pocity, které díky nervovému systému na těle vnímáme.

Naše tělo je obrovský dar díky němu:

  • Můžeme cítit dotyk ve všech jeho podobách.
  • Můžeme cítit vůně ve všech jeho nuancích.
  • Můžeme ochutnávat ústy chutě ve šech spektrech.
  • Můžeme své tělo přesouvat na různá místa a pociťovat , kde je teplo, zima, vítr, déšť, sníh, tepla a studená voda, oheň, lesy, louky, hory, kopce, horký písek, studený led...atd
  • Můžeme cítit pocity lásky a nenávisti, radosti a zloby, vášně a vzteklosti, klidu a rozruchu, trpělivosti a zmatku, laskavosti a zlomyslnosti, ...atd

Růžová barva nás propojuje s našimi sny a tužbami, které tady v hmotě na téhle planetě můžeme prožít, zažít a užít si. 

Jsou různé situace v životě a je jen na nás jak se v nich cítíme. Protože všechny strachy jsou jen naše iluze a jsou jen v naší hlavně. Ale protože jsme tvůrci našeho života, je na nás jestli v životě chceme, nebo nechceme žít v laskavých životních situacích.


Obraz je malován se záměre: Mé životní situace jsou ještě laskavější než si umím představit.


Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylová malba