KVĚT ŽIVOTA

19.08.2020

Co je květ života

KVĚT ŽIVOTA je jedním z nejkrásnějších světelných zářičů. Diagram stvoření obsažený v posvátnosti každého KVĚTU v přírodě svou vlastní jedinečnou geometrií svou esencí vůně. Obsahuje všechny základní stavební kameny vesmíru platónské esence 19 kružnic.


Sedm posvátných kruhů, které se vzájemně dotýkají, stejně jako symbolika 7 základních čaker lidského těla. SEDM dní stvoření, 7 sfér, 7 not, 7 základních barev 7 čaker,
7 endokrinních žláz, 7 vrstev svalstva v srdci.


Vyzařuje základní rozprostírající se prostorovost , jednotu žití v jedinečném propojením s duší vesmíru. Každá sféra má ve svém nitru pět Platónských těles, spojení mužské a ženské energie, přímé i zahnuté linie, dvě geometrické matrice, jež jsou základem pro vše živoucí, skutečné. Obsahuje, spíše je nedílnou součástí Stromu ŽIVOTA, Spirálu vědomí, Metatronovovu kostku spolu s Davidovou hvězdou Merkabou. 


Uprostřed květu se nachází bezrozměrný bod, samé místo posvátného středu, šířící své vlny v kruzích ven.


Mě samé ve zjednodušené formě připomíná tepající srdce obalené láskou, vyzařující svou harmonii a laskavost v každém prožívaném kroku, rozkvetlé působením lásky a světla, radostí tím smíchem a hřejivou energií, která vytváří své konečné plody v chrámu těla, srdce propojené s duší a myslí žilními tepající vlákny vedoucí nekonečno směry. Každý z nás obsahuje svou jedinečnou geometrii svého květu sTvoření...Květ života léčí

Několik tipů jak pracovat s květem v běžném životě

1./ Květ života a voda

je vědecky dokázané, že vodu kterou pijeme můžeme sami ovlivnit svou myšlenkou, slovem, nebo obrazcem. 

Květ života na dně láhve představuje energii růstu a života. Je nejen estetický, ale zároveň se již po staletí využívá pro své léčivé a harmonizační účinky, dodává energii a působí ochranně. A co že to přesně dělá s vodou? Dokáže ji to revitalizovat a oživit. Pitná voda totiž tím, že dlouhosáhle putuje potrubím, ztrácí svou přirozenou energii. Dokonce bylo prokázáno, že krystaly takto upravené vody mají šestiúhelníkovou strukturu, což je signálem její zvýšené míry energie a životní síly. Je to zkrátka alchymie, která vodě zlepšuje chuť a dodává jí příznivější účinky na náš organismus. A mohu potvrdit, že voda pak chutná jako ze studánky!

TYP: můžete si vyrobit, nebo koupit podložku pod džbán, nebo sklenici s květem života. Nebo už láhev přímo s obrázek květu života.

2./ Květ života a prostor ve kterém žijeme

Květ života je oblíben pro své vyzařování pozitivní energie do prostoru. Jeho posvátná energie je také metaforou pro propojení veškerého života ve vesmíru. Tato dekorace je vhodná především k projasnění a prosvětlení prostoru, kde žijeme. 

TIP: Obraz, obrázek, nebo jakákoliv dekorace s květem života harmonizuje a dodá ti pozitivní energii