7 věcí, které ovlivňují vaši vibrační frekvenci z pohledu kvantové fyziky 

20.08.2020

Vibrace v kvantové fyzice znamená, že všechno je energie. Jsme živé bytosti na určitých frekvencích. Každá vibrace je ekvivalentní cítění a ve '' vibračním '' světě existují pouze dva druhy vibrací, pozitivní a negativní. Jakýkoli pocit vás nutí emitovat vibraci, která může být pozitivní nebo negativní.

1 - Myšlenky 

Každá myšlenka vydává frekvenci do vesmíru a frekvence sahá zpět k původu, takže pokud máte negativní myšlenky, odrazení, smutek, hněv, strach, strach, to vše se vám vrátí. Proto je tak důležité, abyste dbali na kvalitu svých myšlenek a naučili se kultivovat pozitivnější myšlenky.


2 - Společnosti 
Lidé kolem vás přímo ovlivňují vaši vibrační frekvenci. Pokud se obklopíte radostnými, pozitivními a odhodlanými lidmi, vstoupíte také do této vibrace. Nyní, pokud se obklopíte stěžováním, pesimistickými a pesimistickými lidmi, buďte opatrní! Skutečně mohou snížit vaši četnost, a proto vám brání využít zákon přitažlivosti ve váš prospěch.


3 - Hudba 
Hudba je velmi silná. Pokud jen posloucháte hudbu, která hovoří o smrti, zradě, smutku, opuštění, to vše bude překážet tomu, co vibrujete. Dávejte pozor na texty hudbě, kterou posloucháte, může to snížit vaši vibrační frekvenci. A pamatujte: do svého života přitahujete přesně to, co vibrujete.


4 - Věci, na které se díváte 
Když sledujete programy, které se zabývají neštěstím, smrtí, zradou atd. Váš mozek to bere jako realitu a uvolňuje do vašeho těla celou chemii, která ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Podívejte se na věci, díky kterým se cítíte dobře, a pomohou vám atmosféra na vyšší frekvenci.


5 - Atmosféra 
Ať už je to doma nebo v práci, pokud trávíte spoustu času v neorganizovaném a špinavém prostředí, ovlivní to i vaši vibrační frekvenci. Vylepšete to, co vás obklopuje, zorganizujte a vyčistěte Ukažte vesmíru, že jste schopní přijímat mnohem více. Starejte se o to, co už máte!


6 - Slovo
Pokud tvrdíte nebo mluvíte špatně o věcech a lidech, ovlivňuje to vaši vibrační frekvenci. Pro udržení své frekvence vysoko je nezbytné odstranit zvyk stěžovat si a mluvit o druhých. Tak se vyhněte dramatu a oběti. Převezměte zodpovědnost za své životní volby!


7 - vděčnost 
Vděčnost pozitivně ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Toto je zvyk, který byste měli začlenit nyní do svého života. Začněte děkovat za všechno, za dobré věci a za to, co považujete za špatné, děkujte za všechny zkušenosti, které jste prožili. Vděčnost otevírá dveře, aby se ve vašem životě pozitivně staly dobré věci.