Komunikace

Obraz je inspirován krční čakrou, která má barvu tyrkysovou 


Co je dobro a co je zlo?
Kdy lidem pomáhám a kdy ubližuju? A můžu to vůbec ovlivnit?
Naše touha pomáhat a dělat to nejlepší "dobro" pro druhé může být vnímáno z různých úhlů pohledu. 


Myslím si, že mé konané dobro, které dělám pro druhé, je většinou zakryto mým vlastním strachem o tu osobu. A tedy z druhého úhlu pohledu můžu tomu člověku brát jeho vlastní svobodu. A proto je velmi důležitá komunikace mezi člověkem který chce "páchat dobro" a tím který má být "dobrem" obdarován. 

Protože je rozdíl jestli si někdo o mou pomoc, nebo jen názor řekne, nebo to dělám z přesvědčení, že stejně je to pro toho druhého “to nejlepší nejlepší” z mého úhlu pohledu. 

Obraz je jako moře a z úhlu pohledu člověka, tam kde jsou tmavé barvy, které na první pohled můžou působit jako temné a hluboké moře, ze kterého může jít až strach z neznáma a velké hloubky. 

A světle modrá barva, symbolizuje mělkou vodu, kde víš že je blízko břeh i když ho nevidíš, nebo si můžeš myslet, že je tam tak málo vody, že už si můžeš být jist, že dosáhneš a nemusíš plavat. 

Ale pokud jsi ryba, můžeš mít jiný úhel pohledu, protože tam, kde je málo vody, jsi v ohrožení a tam, kde je hloubka jsi v bezpečí a cítíš obrovskou volnost a bezpečí. 


Záměr obrazu: Poslouchám své srdce a dělám a říkám to, co mi dělá radost.


Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylová malba