Dragons in love

je inspirovaný sedmou čakrou - napojení

Dragons in love
dva propojení draci do tvaru srdce, symbolizují životní plynutí milujících se bytostí. 

Vše do sebe zapadá, je v harmonii a ladí víc, než si umíme představit.  

Dva draci na obraze, jsou dvě energie v nás. Ta fialová nás propojuje s vesmírem na kolektivní vědomí, kde víme, že vše jen JE dokonalé, takové jaké JE. 
Ta bílo stříbrná nás propojuje s naší planetou, s naším tělem, s hmotou a emocemi, které si můžeme tady užívat a prožívat. A naše tělo a bytí je jako čidlo a ukazuje nám ten směr kudy jít. Jen poslouchej své tělo! 


Co mu dělá dobře?
Co mu chutná?
Co se mu líbí?
Co ti dělá radost?

 
Když se rozhoduješ v nějaké situaci, udělej si z rukou misky vah a kde je to těžší? Která možnost ti udělá vetší radost?
Někdy odpovědi našeho těla a emocí nám nedávají smysl, nebo dokonce jsou proti pravidlům, které jsme si jako lidi stanovili. Nebo nám připadají dost bláznivé z pohledu našeho úhlu pohledu. Ale když se jimi vydáme, pochopíme, že tahle cesta je ta pro nás a naše blízké ta nejlepší. Ač na začátku to vypadá, že když jdeme za tím tím co nám dělá radost, tak někomu blízkému to může ublížit. Ale po čase, když se otočíte za svým životem, zjistíte, že je to ještě úžasnější než si umíte představit. Ale bez té bolesti, by se nikdy nic nezměnilo. 

Stačí jen poslouchat své srdce, které je uvnitř našeho úžasného těla. A naše tělo, které může prožívat barevné emoce našeho bytí.

“V životě jsou jen situace a je na nás jak se v nich bude cítit.”

“Život je jen hra a když si to dovolíme si to užít, tak to je pak jízda!”
 

Záměr obrazu: Užíváme si života v lásce a vášni, ještě víc než si umíme představit. 

Rozměr: 100 cm x 100 cm

Technika: Akrylová malba